Loading...

UNUSUAL ADVERTISING SOLUTIONS

Doğru tasarlanmış bir logo özgün, sade ve estetik uygulanabilir olmalıdır.

Logo tasarımı fark oluşturmak için önemli olup markanızın veya ürünlerinizin diğerlerinden önde görünebilmesi için öncelikle kolay algılanabilir, farklı, özgün ve akılda kalıcılığı yüksek olan bir logo tasarımına sahip olması gerekir.

Markanız için tasarlayacağımız logonun akılda kalıcı, çağrıştırıcı, sade ve şık bir logo olmasını amaçlarken aynı zamanda temel grafik tasarım ve tipografi kurallarına uygun olmasına özen gösteririz. 

 

İçerik Atölyesi Size Ne Sunar ?

Bir ürün veya servisin ulaştırılması gereken hedef kitlenin ilgi alanına girebilecek tüm mecralara uygun bir şekilde görsel ve işitsel materyaller hazırlar, tasarlar ve sunar.

Hayal gücü ve matematiksel değerlerin harmanlanması sırasında keskin  kararların etkili olduğu ve pazarlamaya hizmet ettikleri noktada varoluş savaşı veren ürün veya servislerin eşsiz bir şekilde anlatımı esastır. Görsel içerik üretirken dikkate alınması gereken birçok değişken ise kampanyanın başarısı ile doğru orantılıdır.

 

Biz, İçerik Atölyesi’nde, İçerik Atölyesi’ni anlattığımız bu güzel ve etkileyici yazıyı yazmanın yanı sıra; Dijital Görsel İçerik, Kurumsal Video ve Fotoğraf da üreterek sizlerin beğenisine sunabiliyoruz.

Anlatım gücünü, tüketici psikolojisini,  marka mimarisini ve teknolojinin  getirdiği pratik çözümleri kullanarak yaratılan içeriğin önemi ise başarıda çok büyük bir yere sahiptir.