Loading...

UNUSUAL ADVERTISING SOLUTIONS

Firma, organizasyon yada ürün tanıtımında başlangıç kriterlerinden biri olan Grafik Tasarım, Ofisim Media bünyesinde bulunan Kreatif ekibimiz sayesinde yapılmaktadır.

Yaratıcılık olmadan reklamın yapılamayacağına olan inancımız sayesinde Ofisim Media bugüne kadar çalıştığı müşterileri ile müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olup, müşteri tarafından talep edilirse yelpazeyi daha da geniş bir boyuta çıkararak pazarlama teknikleri ve medyanın diğer kollarında da hizmetini sürdürmektedir.

Marka Kimliği Geliştirme

Markalaşma hem gelişmiş hem de gelişmekte olan ülke firmalarının dünya pazarlarında yer sahibi olma ve ticaret hacmini arttırma bakımından çok önemli bir unsur haline gelmiştir. Pek çok firma markalaşmak için yüksek reklam giderlerini göze almakta ve piyasada adlarını markalaştırmaya yönelik girişimlerde bulunmaktadırlar.

Ofisim Media olarak markalaşma sürecinde; stratejik, kavramsal ve görsel tüm çalışmaları kendi bünyemizde yönetiyoruz. Marka Kimliği Geliştirme sürecinde markanın konumlandırılma ve kavramsal çalışmalardan sonra görsel tasarım aşaması gelmektedir. Markanız ile ilgili vermek istediğiniz mesajı tüketiciye ileten isim, logo ve kurumsal kimlik tasarımı ile markalaşma sürecindeki başarı oranı yükselir ve akılda kalıcılık artar.

Markanız için tasarlayacağımız akılda kalıcı, hedef kitlenin algılayabileceği sade ve şık bir kurumsal kimlik ile şirketinizin müşterileriyle iletişime geçtiği tüm noktalarda markanız akıllara yer eder.

Firma İsim Çalışması

Markalaşma sürecindeki başarı oranında belirleyici rollerden biriside isimdir.

Ofisim Media olarak markanız adına yapacağımız isim çalışmasında, hedef kitle kriterlerinizi, hedef kitlenize aktarmak istediğiniz mesajı, ismin kullanılacağı platformu ve formatlarını göz önüne alarak etkin, yalın ve akılda kalıcılık amaçlarız. Beyin fırtınasının ardından çıkan ilk fikirlerden anlam ve ses olarak marka olabilecek sözcükler türetiriz. Değişik köklerden sözcük türetme sürecinde, yabancı dillerdeki eşanlamlı sözcükleri tarama ve fonetik olarak markaya uygun bileşimleri türetme gibi yöntemler kullanırız.

Marka Kavramını Geliştirme

Markanızın hedef kitleyle asıl paylaştığı, ifade ettiği anlamdır. Bu sayede ilgi çeker ve yayılır.

Ofisim Media olarak, markanızın kavramı ürünlerinizden bağımsızdır; içinde bakış açılarını, davranışları, yargıları, felsefeyi, düşünce tarzını, güdüleri, ilgi alanlarını, dünya görüşlerini barındırır. Markanızın kimliğini geliştirirken bu doğrultuda bir kavramsal inceleme yaparız ve markanızın etrafında görsel bir ekosistem oluştururuz.